Akdeniz’de inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olarak 1994 yılında Antalya’da faaliyetine başlayan Andelip İnşaat, 1997 yılından itibaren ağırlıklı olarak Konyaaltı Bölgesinde güvenli, verimli, kaliteli ve ekonomik işyeri ve konut inşaa etmiştir.

1989 yılından beri 500 konut ve onlarca başarılı projeye imza atarak binlerce aileyi ev sahibi yapmış, ayrıca çeşitli eğitim kurumları ve ticaret merkezi projelerini gerçekleştirmiş bölgede inşaat sektörünün önde gelen markalarından birisi olmuştur.

Andelip Mimarlık Gayrimenkul Geliştirme Grubunun hedefi; kaliteliyi ve estetiği zamanında üretmek, ürettiği projelerde yüksek yaşam kalitesi oluşturmak, yaşam standartlarını yükseltmek ve çevre değerlerini geliştirmektir. Konusunda uzmanlaşmış en iyi mimar ve mühendislerle çalışıp yenilikçi, fonksiyonel ve estetik tasarımlarla en iyi projeleri hayata geçirmektedir.

Andelip Mimarlık Gayrimenkul Geliştirme Grubu toplu konut alanında lider bir kurum olarak, konut tiplerine çeşitlilik getirilmesi ve kentsel dokuya ortak kullanım mekânlarının kazandırılmasına önem veriyor. Planlı kentleşme hedefine uygun toplu konutlar inşa ederek insanımıza daha uygar yaşam alanları sunuyor.

İnşaat sektöründeki gelişmeleri yakından izleyen Andelip Mimarlık konfor, estetik, dayanıklılık ve ekonomik çözümler üreterek, müşterilerinin beklentilerini eksiksiz karşılamaktadır. Kusursuz gerçekleştirilen her proje, müşteri memnuniyetini artırmış, referanslarımız firmamızı kısa zamanda talep edilenler listesinin ilk sırasına taşımıştır.

Andelip İnşaat Mimarlık uzun yılların getirdiği bilgi birikimini kullanarak yaşanacak konutlar yaratmaktadır.

image
image

Andelip Misyonu

Yaşam mimarı olarak modern ve özgün anlayışıyla benzerlerinden çok farklı bir noktada, beklentileri en üst seviyede karşılamak amacıyla yılların birikimini ve modern çizgisini kullanarak karlılığın kaliteden geçtiğini ispatlar, her koşulda üretime katkıda bulunur, kaliteli iş yapar, her yönden güven duyulmasını sağlarız. Her yaptığımız işin öncekinden daha kaliteli olmasını başarır, yapılan yatırımların çağdaş dünya standartlarına ulaşmasına artı değer katarız.

Andelip Vizyonu

Antalya’nın tercih edilir ilk 10, Türkiye’nin ilk 100 firması arasına girmek ve bu saygınlığa ulaşıp, bunu geliştirir şekilde yapı sektöründe kaliteyi artırmak.

image